Naše nabídka

Kavárna CAFÉ PALÁC nabízí svým zákazníkům pouze produkty nejvyšší kvality. O hlavních částech našeho sortimentu si můžete přečíst níže.

U nás si můžete dát nejen skvělou kávu, ale také Vás každý den čekají čerstvé snídaně (sladké i grilované) s perfektním servisem a přívětivou obsluhou, čímž si můžete zpříjemnit začátek nebo průběh dne.

Připravujeme kávu značky Carraro

Tato káva je jednou z TOP v žebříčku gastronomie kávy. Zákazníci, kteří mají rádi opravdu kvalitní kávu, ji jistě ocení a ti, kteří si chtějí "pouze" pochutnat na exkluzivitě, již při prvním vyzkoušení poznají její vyjímečnou chuť. Námi podávaná káva se vyznačuje prvotřídním aroma, plnou a lahodou chutí. Nezapomenutelné okamžiky, které strávíte u lahodného šálku espresso kávy, si u nás můžete vychutnat opakovaně, není potřeba jezdit až do Itálie. Naše káva má vždy stejnou chuť a kvalitu, za níž se k nám zákazníci rádi vracejí.

Vlastní grilované toasty

Každý den čerstvé produkty připravované na našem grilu Vám zajistí vždy příjemný začátek dne, pokud si je objednáte jako snídani, nebo Vám ho mohou zpříjemnit i v jinou denní dobu. V nabídce naleznete tři druhy námi připravovaných toastů. Šunka se sýrem nebo sýrový toast jsou standardní nabídkou. Pro ty, co chtějí vyzkoušet něco exkuzivního je připraven toast s parmskou šunkou s vejcem. Všechny toasty jsou podávány se zeleninovou oblohou. O jejich kvalitě a chuti se přijdte přesvědčit sami...

Příjemné posezení s přáteli

Každý pátek je prodloužena otevírací doba do 21:00 hodin nebo dle zákazníků. Je možné si dohodnout večerní posezení dle potřeb a specifikací zákazníka na telefonním čísle uvedeném v kontaktech.

Bonusem každý den jsou po 19:00 hod. alkoholické nápoje se slevou ve výši 10%.

Design by ANAVIKO MADE s.r.o.